top of page

Zasady rezerwacji szczeniąt


1. Umowę o rezerwację uważamy za zawartą i wiążącą od momentu przysłania do nas drogą elektroniczną wypełnionego przez nabywcę formularza z działu kontakt z podaniem rasy i płci szczeniaka   lub rezerwacji telefonicznej.

2. Jeśli nie jesteście Państwo pewni słuszności swojego wyboru, prosimy nie rezerwować szczeniaczków.

3.Nabywca w przypadku rezerwacji szczeniaka jest zobowiązany do wpłacenia zadatku w kwocie 500zł (słownie: pięćset złotych) na konto Hodowli

4. Jeśli nabywca po wpłacie zadatku nie odbierze psa w wyznaczonym terminie lub nie skontaktuje się w ciągu 5 dni z hodowcą w celu zmiany terminu odbioru szczeniaka kwota zadatku nie podlega zwrotowi.

5. W przypadku jeśli nie dojdzie do zakończenia transakcji z winy hodowcy, a nabywca odmówił zakupu innego szczeniaka z hodowli, hodowca zobowiązany jest do zwrotu pełnej kwoty zadatku.

6.Nie sprzedajemy psów na łańcuch, bądź w inne warunki, które mogą szkodzić ich zdrowiu fizycznemu i psychicznemu.

Szczenięta opuszczają naszą hodowlę w ósmym tygodniu życia, 3 razy odrobaczone, raz zaszczepione, zaczipowane, po przeglądzie weterynaryjnym miotu, z rodowodem   , książeczką zdrowia oraz wyprawką.

W trosce o przyszłość naszych szczeniąt, pragniemy by trafiały do domów, gdzie będą darzone przyjaźnią, miłością i szacunkiem, nie chcemy by spędziły swoje życie w kojcu, garażu czy budzie, pozbawione kontaktu z człowiekiem, tak więc zastrzegamy sobie prawo do wyboru właścicieli dla naszych wychowanków !

bottom of page